pinterest-logo

Follow me on Pinterest

Dzisiaj wpis tak na szybko, w ramach wracania do częstszego pisania po ostatniej przerwie spowodowanej paskudną grypą. Ale jak mawiali starożytni górale – nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

W stanie poniekąd agonalnym (37,1 C!) postanowiłem się bowiem bliżej zaprzyjaźnić z Pinterestem. Co prawda konto posiadałem tam od dość dawna, ale raczej sporadycznie przeglądałem treści niż aktywnie coś przypinałem. W ramach odpoczynku od codziennych zajęć i „aktywnego chorowania” postanowiłem trochę podziałać i stworzyłem kilka tablic, na których znajdziecie sporo rzeczy związanych z tematyką bloga – marketingiem, designem, reklamami, a także z moimi zainteresowaniami. Zapraszam więc do odwiedzania mojego profilu w serwisie. Have fun!

A dla tych, którzy nie wiedzą czym jest Pinterest – jest to serwis społecznościowy, przeznaczony do kolekcjonowania i porządkowania zebranych materiałów wizualnych. Czyli w dużym skrócie – wirtualna tablica korkowa. Przez ludzi z branży kreatywnej serwis jest często wykorzystywany jako źródło inspiracji, gromadzenia interesujących prac i informacji czy też przedstawiania swoich własnych projektów. Ale UWAGA! Przeglądanie pinów wciąga niczym chodzenie po bagnach…